Mám blonďatou lásku

29. prosinec 2016 | 16.06 |
› 

Předem soráč, ale su mírně opité. 

Letos prvně sem si na silvestra nic neplánoval. Pravil sem si, slopal sem celé rok dost, proč to dělat aj na poslední deň v roce? Toš si tak bez plánů pařím nějaků hru, kerů sem si zaséjc na vánoční slevy kůpil. Dyš najednů, kdo mě to nenapíše? Bejvalá blondýnečka.

Asi sem sa nějak zapoměl zmínit o tém že v létě sa tu na chvílu ukázala. Zašli sme na pívo, no a... nějak sem ju ráno vezl na vlak.  Pak si asi měsíc myslela že sme spolém, a nechtěla to pochopit, to je fuk. Myslel sem si že mám klid.

Včil, den předtým než ně napsala sem zahlédl cosik na fejsbůku, nějaký status že sa zas s někým rozešla. Den na to mi napsala. Prej esi s ňů nechcu jet na silvestra do hor. Proběhla chvilková diskuza, aj sem byl nalomený že bych jel, představoval sem si zas jaké to bylo pěkné onehdá a možná su do něj eště tak trochu udělaný ale pak sem si představil jak náš vztah začal, že sem vlastně byl náhrada za někeho, pak to skončilo bo náhradu už nepotřebovala, pak na jednu noc potřebovala zas náhradu a měsíc si myslela že ju má a včíl zasejc?

Nějak sem jej vysvětlil že nendu (ale bohužel silvester eště nění žeano) a hotové. Pak sem celů noc nemohel spat bo sem přemýšlal že to mohl byt nějaký pěkný začátek něčeho fajného. Eště včíl jak totok píšu tak mám nutkání jet. Ale naštěstí si dycky uvědomím, že nemáme naštěstí skoro nic společného. Možná psů máme rádi stejně, roztomilé věce a další kokotiny, ale nejdůležitější je že ona nesnášá motorkáře! Jak si na to spomenu tak hned přestanu litovat a je mi hej.

A o co tu vlastně šlo? Ani nevím, vylét si srdénko? Uchovat spomínku že mě třeba někdo chce, proč ne? Ale je to aj vtipný. Má cenu si to číst odznova? Račej né bo bych to smazal a "svět" by sa nedozvěděl o mojéj tajné blonďaté lásce.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Mám blonďatou lásku iva 29. 12. 2016 - 16:45
RE: Mám blonďatou lásku hroznetajne 30. 12. 2016 - 11:44