Už ně ty korunochtivé baby serů

12. duben 2017 | 16.30 |
› 

 Nedávno sa ňa jedna šikovná děvčica optala co z teho mám že tak slopu. Začala mě promlouvat do duše jak to je super byt enom na nealku, nežrat maso, chodit běhat a také ty veganské sračky. Pardon, není to veganka, prej se umí vzdat mlíčných výrobků tak veganka néni. Po vyčerpávajícím monologu co sem poslůchal sem sa na ňu kuknul svojím opileckým pohledom a pravím "esi si chceš zadrbat tak klidně možem, ale nevnucuj mi tady tvoju víru, já ti taky neříkám jak je super byt ožratý a neřešit stravu ale řešit enom to co bude následovat po dalším panáku za pití" (nebo takovou pointou tak něco no). Neodešla k mojému překvapení. Začala vysvětlovat kolik kalorií má jedno pivo, kolik jeden panák a podobné. Po dalším jejím monologu z ní vypadlo něco jak jí za den maximálně nějakých 1700 kalorií a ukazovala jakou má postavu. Tohle mě celkem nebudilo a pravím jí že já za den zežeru 3 až 3,5 tisíca a mám menší špeky jak ona. Tady následovala menší diskuza o tém jak su bachratý a podobně. Po chvilce mě pobídla že ně to nevěří tak ať jí ukážu že su hubenější. Pravím že dyš si semnů dá panáka tak sa tady klidně vysleču do naha. Prej ne, že nebude podporovat alkoholismus. Nakonec sme sa domluvili že pudem topless oba. Toš sme šli, trvala na tom že zároveň, chytrá holka, dyby šla první tak sa nevysleče nikdo. Jak sem si stůpel a ona uviděla že mám dva metry a mikina byla trošku nadýchaná (moja na tu délku sa hledajů blbo užší střihy) tak byla trošku překvapená. Ona byla kost a koža, prostě nic za co by sa při tém dala chytit aniž bych si poškrábal dlaň o kostě. Do teho já nadrbaný ale nacítěný -  dvoumetrové hovado, ne vyloženě nějaký korbič, ale v té mikině vypadám fakt na 150 kilo.

Pak následoval výslech, začla nenápadnýma otázkama a pak z ní vypadlo esi mám babu a proč ne a jak probíhá můj týden a kde dělám a zastavil sem sa na otázce kolik vydělávám. Asi jej došlo že jako kontrolor nebudu nosit dom 12 čistého. Mě nějak cvaklo v hlavě že by to mohla byt zlatokopka. A pak sem řekl zajímabou věc. "Kdybych chtěl kurvu, tak si zaplatím hezčí co jí maso a nebudu si vydržovat takovou zoufalou chudinku". Šel sem dál pit s kamošama a pak sem ju už nikdy neviděl.

Ano, zním tu jako totální svině, no a taky sviňa su. Vychrtlá holka chce kázat o zdravém životním stylu a kazit slopací večer? Pak zistí že nevážím ani metrák takže by semnů možná aj něco mohla a zistí že chudák taky nésu toš si ňa bude chcet zebrat ne? Zdá sa to jako přehnaná reakca, ale dyš něco podobného zažije člověk poněkolikáté do roka toš to je enom o tem poslat do piče ať si nande inačí blbčí oběť. Chápu že borec někdy zaplatí něco, třeba já bych po babě nechcel aby platila žranicu nebo slopačku, minimalně ne ze začátku. Ale že borec donde a kupuje řetízky a podobné kokotiny sotva po měsíční známosti enom kvuli temu že mu podrží? To bych si fakt teda zaplatil rači tu kurvu a vynde to levnější a eště si možu vybrat dle chuti . Je to hnusný ale je to tak. S jednů taků sem vyrůstal, moje sestra takový byla. Bavoráček, medvěd, minikůpr a mysím eště jakéhosik nisana, to šecko si vyšukala. Dycky nějakého zazovaného talijána, jednou slováka si našla, pár měsíců s ním a pak našla dalšího eště bohatšího. Ale včil už je nějaků dobu klidná a má stejného chudáka jak je ona a sů spokojení s tím málem. Ale aspoň sem sa naučil že baby jako moja sestra nebo tahle skoro veganka sů prostě na prachy a takové se musí posílat od sebja velkým nápřahem bez cenzůry.

Toš asi tak nějak to vypadá dyš vesnické děvčice chců za městskýma chlapcama, ale co už včíl, nenaděláš nic.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Už ně ty korunochtivé baby serů iva 13. 04. 2017 - 15:16
RE(2x): Už ně ty korunochtivé baby serů alkoholik 13. 04. 2017 - 15:59
RE(3x): Už ně ty korunochtivé baby serů iva 13. 04. 2017 - 18:51
RE(4x): Už ně ty korunochtivé baby serů alkoholik 18. 04. 2017 - 14:54
RE: Už ně ty korunochtivé baby serů wien n 13. 04. 2017 - 20:32
RE(2x): Už ně ty korunochtivé baby serů alkoholik 18. 04. 2017 - 14:59
RE: Už ně ty korunochtivé baby serů hroznetajne 14. 04. 2017 - 15:30
RE(2x): Už ně ty korunochtivé baby serů alkoholik 18. 04. 2017 - 15:04